NA PRENÁJOM - Čiastočne zariadený 3-izbový byt na začiatku Jazera

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Amurská
Počet izieb
3
Rozloha
68 m2
Poschodie
8. z 9
Stav bytu
Upravený pôvodný stav
Balkón
6-m lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
600 €
Prenajaté 17.08.2023

P R E N A J A T É

 

„Ste seriózni jednotlivci, pár či rodina a hľadáte si do podnájmu 3-izbový byt s výbornou občianskou vybavenosťou, dopravnou dostupnosťou a navyše situovaný v príjemnom prostredí na začiatku Košickej MČ Nad Jazerom?

 

Volám sa Ing. Štefan Gregor a ponúkam Vám možnosť si PRENAJAŤ tento čiastočne zariadený 3-izbový „pražský“ byt na Amurskej ul. (Košice IV – MČ nad Jazerom).

 

Byt je ideálny je pre slušných a čistotných záujemcov, ktorí ocenia jeho priestrannosť a praktické dispozičné riešenie, udržiavaný pôvodný stav s možnosťou využitia vlastného nábytku a príjemné prostredie s množstvom zelene (s rekreačným areálom pri Jazere), výbornou občiankou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou (vďaka priamemu napojeniu na obchvat mesta).

 

Má rozlohu 68 m2 a prislúcha k nemu 6-metrová lodžia (cez obývaciu izbu) a kumbál pred bytom. Nachádza sa na 8. poschodí v 9 poschodovom zateplenom bytovom dome s výťahom. Vďaka svojej orientácii na juhovýchod severozápad je byt príjemne presvetlený a ponúka aj krásny výhľad na okolie.

 

STAV A ZARIADENIE BYTU:

Byt je vo veľmi udržiavanom pôvodnom stave s plastovými oknami, plávajúcou podlahou v kombinácii s novým linoleom a zánovnou kuchynskou linkou. Je čerstvo vymaľovaný a čaká len na Vaše nasťahovanie.

Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby (so vstavanými skriňami), prechodovej obývacej izby (so vstupom na lodžiu), kuchyne, 2 samostatných izieb, kúpeľne (s vaňou) a samostatnej toalety.  

Byt je vybavený základnou elektronikou ako: plynovým sporákom, menšou chladničkou, mikrovlnou rúrou, televízorom a práčkou. O uloženie Vašich osobných vecí sa postarajú 2 vstavané skrine (v chodbe a izbe), ale aj veľká obývacia stena a komoda s nástenným nábytkom v izbách, kde nájdete aj viaceré stoly so stoličkami a prádelnik. Ak teda disponujete vlastnými posteľami, gaučom či iným vlastným nábytkom, nájdete pre neho v byte dostatok miesta na uloženie.

 

SKVELÁ LOKALITA:

Bývanie v tejto lokalite si zamilujete najmä vďaka:

  • príjemnému prostrediu s množstvom zelene, detskými a športovými ihriskami či rekreačnej oblasti okolo Jazera, ktorá Vám poskytne veľa možností pre Vaše voľnočasové aktivity, či zaslúžený oddych :),
  • kompletnej občianskej vybavenosti (v pešej dostupnosti sa nachádza niekoľko potravín, pošta, poliklinika, banky a reštaurácie, ale aj základná a materská škola) ako aj
  • výbornej dopravnej dostupnosti  s priamym výjazdom na obchvat (bez čakania v nepríjemných kolónach) či
  • blízkosti zastávok električiek (linky 3, 7, 9, R2) a autobusov (linky 19, 52 a N7).

 

NÁJOMNÉ: 600,- € / mesiac vrátane energií pri 3 osobách (platba za internet a TV nie je v nájme zahrnutá).

Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné zložiť DEPOZIT.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA ... NEVÁHAJTE ... DOHODNITE SI OBHLIADKU A ZÍSKAJTE TENTO SKVELÝ BYT DO NÁJMU PRÁVE VY.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Certifikovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

 

Obec
Košice
Mestská časť
Nad Jazerom
Ulica
Amurská
Počet izieb
3
Rozloha
68 m2
Poschodie
8. z 9
Stav bytu
Upravený pôvodný stav
Balkón
6-m lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
600 €
Prenajaté 17.08.2023
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím