Nádherný 3 izbový byt, 76 m2, loggia, OV - Ťahanovce

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Európska trieda
Počet izieb
3
Rozloha
76 m2
Poschodie
4. z 8
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
82 000 €
Predané 10.02.2017

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve na ulici Európska trieda - sídlisko Ťahanovce. Rekonštruovaný byt s loggiou, s priestrannými izbami s rozlohou 76 m2 je na ideálnom 4.  poschodí môže byť teraz Váš. Parkovanie pri pošte počas celého dňa. Tento byt Vás bude zaujímať, ak

 

•         sa chcete len nasťahovať a bývať,

•         hľadáte priestranné izby,

•         hľadáte byt pre Vašu rodinu,

•         hľadáte miesto, kde by ste sa cítili dobre,

•         radi parkujete v blízkosti bytu.

 

Základné informácie Náš byt má 3 izby s rozlohou 76 m2. Nachádza sa na 4. poschodí, s výťahom, s pivnicou a s loggiou. Je v osobnom vlastníctve. Má 3 samostatné a nepriechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu, wc a priestrannú chodbu. V byte sú nové plastové okná, stierky, plávajúce podlahy, kuchynská linka, murované jadro s novou sanitou. V kúpeľni je vaňa, práčka a úložný priestor. Loggia má dlažbu. Byt je orientovaný na sever a východ.  

 

Byt sa predáva aj s nábytkom. Majiteľka si berie iba televízor a posteľ. Byt bude k dispozícii v apríli.

 

Lokalita Byt sa nachádza na ulici Európska trieda. V blízkosti je Lidl, pošta, obchody, poliklinika a základná škola. Ak ste sa rozhodli pre bývanie na Ťahanovciach, na Európskej triede sa Vám bude páčiť. MDH spoje, s ktorými sa dostanete do celého mesta - 10, 18, 25, 27, 36, 51, 54, 56. Všetky obchody a školy v blízkosti. Z okien vidíte dvor a zeleň. K tomu najlepšie parkovanie na celých Ťahanovciach - pri pošte.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo – kompletný servis.

 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Ťahanovce
Ulica
Európska trieda
Počet izieb
3
Rozloha
76 m2
Poschodie
4. z 8
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
Loggia
82 000 €
Predané 10.02.2017
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím