Pekný 2 izbový rekonštruovaný byt

Obec
Košice
Mestská časť
Železníky
Ulica
Užhorodská
Počet izieb
2
Rozloha
54 m2
Poschodie
4. z 10
Stav bytu
Kompletná rekonštrukcia
Balkón
Nie
85 000 €
Predané 04.04.2019

V predaji krásny byt s výhľadom na mesto. Zrekonštruovaný byt sa nachádza na Užhorodskej ulici v mestskej časti Košice – Juh, Železníky. Tento 2 izbový byt so šatníkom je ideály najmä pre ľudí, ktorí:

 

  • sa chcú len nasťahovať a bývať,
  • loggiu v byte vymenia za šatník,
  • preferujú výhľady z okien na mesto ako na susedov,
  • neponáhľajú so sťahovaním (voľný od júna),
  • hľadajú dobré a rýchle spojenie s mestom,
  • hľadajú miesto, ktoré budú nazývať domovom.

 

Základné informácie: Byt má celkovú rozlohu 54 m2 a patrí k nemu aj pivnica. Nachádza sa na 4. poschodí s výťahom. Byt nemá balkón ani loggiu. Okná sú orientované na východ a sever. Dispozične má byt kuchyňu, dve samostatné izby, kúpeľňu, WC, priestrannú chodbu a šatník. Byt je v osobnom vlastníctve.

 

Byt bol kompletne zrekonštruovaný. Má murované jadro, novú sanitu, menenú kuchynskú linku, elektrické rozvody, plastové okná, interiérové a bezpečnostné dvere. Pod kobercami sú pôvodné parkety v skutočne výbornom stave.

 

Bytový dom bol rekonštruovaný tiež. Je zateplený, vynovené spoločné priestory, menené stúpačky, nová strecha a dva nové výťahy.

 

V byte je veľa úložného priestoru vďaka vstavanej skrini a šatníku. Byt je skutočne priestranný v súčasnosti v ňom býva 5-členná rodina. To je zároveň aj dôvod predaja inak tak pekného bytu.

Zálohové mesačné platby do Byfosu za byt činia len 120 eur bez nedoplatkov! Na byte je hypotekárny úver, ktorý sa bude vyplácať pri kúpe bytu.

 

Lokalita: Byt Užhorodskej ulici je na okraji sídliska Železníky. Je to tichá lokalita s parkovaním priamo pred bytovkou. V bezprostrednom okolí je zeleň, detské ihriská, škola, škôlka, obchody, kaderníctva a veľa ďalšieho.  

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri.

 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Železníky
Ulica
Užhorodská
Počet izieb
2
Rozloha
54 m2
Poschodie
4. z 10
Stav bytu
Kompletná rekonštrukcia
Balkón
Nie
85 000 €
Predané 04.04.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím