PRAŽSKÝ 3 IZBOVÝ BYT S NEKONEČNÝM VÝHĽADOM

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Buzulucká
Počet izieb
3
Rozloha
67 m2
Poschodie
6. z 8.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
72000 €
Predané 10.09.2015

Predstavujem Vám jedinečný 3 izbový byt na ulici Buzulucká, v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov (Furča). Tento byt oceníte najmä ak:

 

  • milujete ticho domova,
  • mate radi nekonečné výhľady na mesto aj prírodu,
  • hľadáte slnečný byt,
  • máte radi voľnosť pri rekonštrukcii,
  • ak Vám záleží na tom kde budete bývať.

 

Základné informácie o byte: je to 3 izbový pražský typ bytu o rozlohe 68 m2 sa nachádza na 6. poschodí z 8. v zateplenom bytovom dome s veľkou loggiou a výťahom. K bytu patrí kumbál pred bytom a pivnica. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala novú na mieru vstavanú kuchynskú linku, dlažbu v kuchyni a plávajúcu podlahu v izbách, plastové okná a bezpečnostné dvere. Orientácia bytu je Juh-Sever. Byt má dve samostatné izby a prechodovú obývačku. Kúpeľňa a WC sú v pôvodnom stave. Na chodbe je dostatok priestoru pre dve veľké a priestranné vstavané skrine.

 

Jedinečnosť bytu: Príjemný byt, z ktorého je nádherný výhľad do ďalekého okolia. Obývačka je situovaná na juh a je počas dňa nádherné presvetlená. Ideálne miesto na oddych po práci či posedenie s priateľmi. Byt pôsobí príjemne a teplo na návštevníkov. Jednoducho povedané - je to miesto kam sa budete radi vracať. 

 

Lokalita: Byt sa nachádza v hornej časti Furče. V blízkosti sú obchodné centrá Fresh, pizzeria, telocvičňa, škola, škôlka. Dostatok parkovacích miest a výborne MHD spojenie s mestom.  V blízkosti bytu sú MHD zastávky: 17, 55, 71, 72 a RA 7.

 

Je to príjemný byt, ktorý Vás osloví od prvej chvíle.

 

V CENE sú zahrnuté všetky poplatky spojené s vlastníckym prevodom nehnuteľnosti (kolky pri návrhu na vklad na kúpnych zmlúv na kataster, výber listu vlastníctva a kópie katastrálne mapy), kúpne zmluvy, overenie podpisov - kompletný servis.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Buzulucká
Počet izieb
3
Rozloha
67 m2
Poschodie
6. z 8.
Stav bytu
Pôvodný
Balkón
Loggia
72000 €
Predané 10.09.2015
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím