Predaj 3 izbového bytu na Benadovej ulici, Košice - Furča

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Benadova
Počet izieb
3
Rozloha
67 m2
Poschodie
5/7
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
135 000 €
Predané 17.12.2021

 

Ponúkame na predaj 3 izbový byt košického typu s peknými výhľadmi. Byt sa nachádza na ulici Benadova na sídlisku Dargovských hrdinov (Furča), Košice.

 

Základné informácie: Byt s rozlohou 67 m2 sa nachádza na 5. poschodí zo 7. K bytu patrí aj loggia a pivnica. Orientácia bytu je na juh a sever. Byt je v pôvodnom stave s plastovými oknami. Bytový dom nie je zateplený a nemá energetický certifikát.

 

Byt ma priestrannú chodbu ideálnu na vstavané skrine, dve menšie spálne a jednu veľkú obývačku. Loggia je otočená do vnútrobloku. Z obývačky je krásny výhľad na mesto. Byt je prázdny a bez tiarch pripravený na rekonštrukciu.

 

Byt je v osobnom vlastníctve, a preto je možné ho kúpiť aj formou hypotekárneho úveru.

 

 

Lokalita: Ulica Benadova sa na nachádza v strede mestskej časti Dargovských hrdinov. V blízkosti sú potraviny, drogéria a iné menšie obchody. Cez cestu je poliklinika, lekáreň a pošta. Na sídlisku je niekoľko škôlok, základných škôl a tiež stredné školy – gymnázium Exnárova a SSOŠ Postupimská. Pri bloku je veľa možností na trávenie spoločného času s deťmi – ihriská, cyklodráha, sánkovanie v zime či prechádzky v lesoparku.

MHD linkami 71, 72, 55, 54, 17 a 15 sa dostanete bez problémov do celého mesta.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Tiež Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru a prepisu energií po odovzdaní bytu.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Dargovských hrdinov
Ulica
Benadova
Počet izieb
3
Rozloha
67 m2
Poschodie
5/7
Stav bytu
pôvodný stav
Balkón
loggia
135 000 €
Predané 17.12.2021
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím