Predaj – Poschodový rodinný dom s 12 árovým pozemkom, Valaliky

Obec
Valaliky
Rozloha
160 m2
Materiál
tehla so železobetónovými stropmi
Stav domu
pôvodný
Rozloha pozemku
1199 m2
Cesta
asfaltová
140000 €
Predané 13.11.2020

Predávame starší 5 izbový rodinný dom v obci Valaliky. Je to zaujímavý rodinný dom vhodný pre väčšie rodiny s deťmi, na krásnom rovinatom pozemku doslova len kúsok od Košíc.

 

Základné informácie: Dvojpodlažný tehlový rodinný dom s pôjdom postavený v roku 1968. Úžitková plocha dvoch podlaží je spolu 160 m2. Dom má sedlovú strechu a škridlu ako krytinu. Vykurovanie je cez plynový kotol.

 

Dispozičné riešenie: 1. podlažie má dve spálne, kuchyňu, kúpeľňu, špajzu. 2. podlažie má 3 spálne, komoru, kúpeľňu a chodbu. Pôjd ma vstup cez schody v chodbe. Kotolňa disponuje samostatným vstupom z pozemku.

 

Výhodou domu sú dva samostatné vstupy jeden na každé podlažie. Vďaka tomu je možné dom jednoduchšie premeniť na dvojgeneračné bývanie. Ďalším významným faktorom je konštrukcia domu, ktorá je tehlová so železobetónovými stropmi. To Vám zabezpečí, že tento dom tu bude stáť aj o 100 rokov. Je v zachovalom pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.

 

Pozemok: Je umiestnený na tichej ulici. Má rozlohu 1 199 m2 a disponuje elektrickou, plynovou a kanalizačnou prípojkou. Pred pozemkom je obecný vodovod, na ktorý je možné sa pripojiť. Na pozemku je žumpa, studňa a je z troch strán oplotený. Za rodinným domom sa nachádzajú staršie hospodárske budovy a garáž. Pozemok je rovinatý a sú na ňom vysadené ovocné stromy a vinič.

 

iframe

Lokalita: Obec Valaliky sa nachádza len kúsok od mesta Košice, za mestskou časťou Barca. S Košicami má spojenie prímestskou a mestskou dopravou (MHD). V obci nájdete základné občianske vybavenie, ako sú potraviny, obchody, reštaurácia, pekáreň, kvetinárstvo a pod. V obci je taktiež materská škôlka, základná škola, obecný úrad, športoviská a kostol. Viac o vybavenosti obce si môžete prečítať priamo na ich webovej stránke: http://www.valaliky.sk/

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri, hypotekárne poradenstvo.

 

Obec
Valaliky
Rozloha
160 m2
Materiál
tehla so železobetónovými stropmi
Stav domu
pôvodný
Rozloha pozemku
1199 m2
Cesta
asfaltová
140000 €
Predané 13.11.2020
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím