Predaj rekreačnej záhrady v Košiciach - PRÍRODA, RELAX, ZÁHRADKÁRČENIE

Obec
Košice
Mestská časť
Krásna
Ulica
Šípková
Rozloha pozemku
4500 m2
Inžinierske siete
Nie
Typ pozemku
Svahovitý
38.000 €

Máme pre vás jedinečnú príležitosť získať rozľahlú rekreačnú záhradu v Košiciach - Krásna, ktorá ponúka viacero výhod a je priam jedinečná. Táto 4500 metrov štvorcových veľká záhrada sa nachádza v nádhernom prostredí blízko lesa, blízko rieky Hornád a obľúbenej reštaurácie Letná, kde sa často konajú rôzne akcie a nájdete mnoho atrakcií pre deti.

 

Hlavné výhody tejto záhrady:

  • Prírodná Oáza: Záhrada je obklopená krásnou prírodou a je ideálnym miestom na únik z rušného mesta. Dolná časť záhrady je útulná rovina, ideálna na relaxáciu, pikniky a záhradkárčenie. Horná časť záhrady sa nachádza na kopci a tvorí ju Váš vlastný kúsok lesa. Ideálne miesto na únik do prírody, najmä v horúcich letných dňoch, keď v Košiciach teploty  dosahujú 40 stupňov.
  • Ovocné Stromy a Záhradkárčenie: Na pozemku sa nachádza dostatok miesta na pestovanie ovocných stromov a záhradkárčenie. Môžete si vyskúšať svoje záhradnícke zručnosti a pestovať čerstvé plody a zeleninu.
  • Rodinné Aktivity: Jedinečné pikniky a operačky na Vašom vlastnom pozemku pod lesom. Ak sa Vám nechce nič pripravovať, tak len navštívte reštauráciu Letná. Nájdete tu dobré jedlo a mnoho atrakcií pre deti. Vaši najmenší budú milovať toto miesto.
  • Súkromie a Pokoj: Záhrada je situovaná ďalej panelákov a rušných ciest, čo zaručuje súkromie a pokoj. Môžete si vytvoriť svoj vlastný únik od ruchu mesta.
  • Investícia do Budúcnosti: Aj keď teraz možno nie je možné stavať na pozemku, tento kúsok prírody môže byť výbornou investíciou do budúcnosti. S rozvojom oblasti môže hodnota nehnuteľnosti rásť.

 

Zvláštnosti:

Variabilita a Rozdelenie: V prípade záujmu je možné záhradu rozdeliť na polovicu, čo poskytuje flexibilitu pre rôzne využitie a rozvoj. S menším pozemkom je potom aj menšia cena.

 

 Ak hľadáte miesto na relaxáciu, záhradkárčenie a rodinné aktivity, táto záhrada je pre vás tou správnou voľbou. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky pre viac informácií alebo na zariadenie prehliadky tejto unikátnej nehnuteľnosti.

 

Cena: 38 000 EUR (v prípade rozdelenia platí len polovica ceny)

Obec
Košice
Mestská časť
Krásna
Ulica
Šípková
Rozloha pozemku
4500 m2
Inžinierske siete
Nie
Typ pozemku
Svahovitý
38.000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím