Prenájom 2 izbového zariadeného bytu – KVP

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Wurmova
Počet izieb
2
Rozloha
50 m2
Poschodie
5/8
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
570 €
Prenajaté 04.05.2022

 

Ponúkame na prenájom zariadený 2 izbový byt s loggiou v mestskej časti KVP – Wurmova ulica. Byt sa nachádza v tichej lokalite s bezproblémovým parkovaním.

 

Základné informácie: Byt má rozlohu 50 m2, je na na 5. poschodí z 8 v bytovom dome s výťahom. Dispozične je byt rozdelený na kuchyňu, obývačkou, spálňu, kúpeľňu a wc. Patrí k nemu loggia, ktorá je orientovaná na západ. Byt je kompletne zariadený vrátane dvoch vstavaných skríň, nábytku, elektrospotrebičov a riadu. V byte je zavedený internet a televízia.

 

 

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť (potraviny Coop, menšie súkromné potraviny, drogéria, domáca potreby, MHD, škola, škôlka) a taktiež možnosti na relax (športovo - rekreačný areál v Drocárovom parku) či aktivity s deťmi (detské ihrisko vedľa bloku).

 

Byt je ideálny pre pracujúci pár alebo mladé rodiny, ktoré hľadajú dlhodobý prenájom a chcú bývať v príjemnej lokalite. Byt je voľný a pripravený k odovzdaniu novému nájomníkovi ihneď. Domáce zvieratá nie sú povolené.

 

Cena prenájmu za mesiac je 570 € (vrátane internetu a televízie od Slovak Telekomu). Depozit vo výške 670 € sa platí pri podpise nájomnej zmluvy.

 

Obec
Košice
Mestská časť
KVP
Ulica
Wurmova
Počet izieb
2
Rozloha
50 m2
Poschodie
5/8
Stav bytu
rekonštrukcia
Balkón
loggia
570 €
Prenajaté 04.05.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím