Priestranný 4-izbový byt s 2 lodžiami na Kuzmányho sídlisku

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Kuzmányho
Počet izieb
4
Rozloha
101 m2
Poschodie
Vyvýšené prízemie
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
2 x Lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
219.990,- €

R E Z E R V O V A N É

 

"Hľadáte byt ako stabilnú investíciu, či priestranné rodinné bývanie so 4 samostatnými izbami a 2 lodžiami, ktorý je navyše situovaný vo vyhľadávanej lokalite Kuzmányho sídliska s množstvom zelene, výbornou občianskou vybavenosťou a pešou dostupnosťou do centra mesta?"

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám možnosť kúpiť si tento čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový byt, situovaný vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra mesta na Kuzmányho ul. (Košice I – MČ Staré mesto).

 

Byt je IDEÁLNY pre klientov, ktorí OCENIA jeho veľkorysú rozlohu, praktické dispozičné riešenie, či variabilné využitie bytu (vhodné pre rodinné bývanie ale aj stabilnú investíciu) a výnimočnú lokalitu, len na skok od historického centra mesta.

 

Byt má plochu 92 m2 a prislúchajú k nemu 2 lodžie (2 x 3,5 m2) a pivnica ( 2 m2). Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v 12 poschodovom zateplenom bytovom dome s novými stúpačky. Vďaka svojej orientácií na 3 svetové strany (Východ, Juh a Západ) a nižšiemu poschodiu je byt príjemne presvetlený a neprehrieva sa ani v najhorúcejších letných dňoch.

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA:

Prejdite sa po byte pohodlne aj doma prostredníctvom Vášho mobilu či PC:

STAV A DISPOZÁCIA BYTU:

Byt je po 5-ročnej čiastočnej rekonštrukcii a dispozične aktuálne pozostáva z:

  • vstupnej CHODBY rozdelenej na 2 časti, z ktorých jedna môže slúžiť aj ako samostatný šatník či druhá kúpeľňa alebo sauna.
  • KUCHYNE, v ktorej nájdete rohovú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, digestor a práčka) a menším jedálenským stolom pre spoločné stolovanie
  • 4 priestranných IZIEB, z ktorých 2 ponúknu aj vstup na lodžie a jedna zas opticky oddelený priestor vhodný ako pracovňa, knižnica či šatník.
  • pôvodne panelovej KÚPEĽNE so sprchovacím kútom a umývadlom,
  • a samostatnej TOALETY.

V celom byte sú plastové okná, plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou (v chodbe, jadre a kuchyni) a renovovanými drevenými parketami v izbách, nová elektroinštalácia (zásuvkové obvody) ale aj nové interiérové dvere (osadené v pôvodných oceľových zárubniach).

 

VYHĽADÁVANÁ LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v príjemnom prostredí Kuzmányho sídliska v srdci mesta s množstvom zelene, vzdialenom len pár minút chôdze od historického centra. Radosť z bývania v tejto skvelej lokalite dotvára aj jej výborná občianska vybavenosť či dopravná dostupnosť.

Priamo pri bytovom dome alebo v jeho blízkosti sa nachádzajú:

  • obchodné centrá (Lipa, Galéria Cassovar, či Tip-Top), kde pod jednou strechou nájdete okrem fajných a čerstvých potravín aj množstvo obchodov, služieb, reštaurácií a kaviarní či zdravotné stredisko a lekárne,
  • školy poskytujúce vzdelanie pre všetky vekové kategórie: škôlky (na Zádielskej a Tatranskej ul.), základnú školu (Novomeského) či gymnáziá (M. R. Štefánika a Šrobárova) a vysoké školy (Univerzita Pavla Jozefa Šafárika a Technická univerzita),
  • pošta a nemocnica, ale aj
  • zastávky MHD s množstvom električkových (2,4,7, 6 a 9) a autobusových (12, 17, 36 a N2) liniek, vďaka ktorým sa pohodlne dopravíte do celého mesta aj bez auta.

 

SKVELÁ INVESTÍCIA:

Vďaka výbornej lokalite a praktickej dispozícii bytu vhodnej pre všestranné využitie je byt ideálny aj ako stabilná investícia, za účelom následného dlhodobého (či krátkodobého) PRENÁJMU, s ktorým Vám v prípade záujmu rád pomôžem.

 

CENA: 219.990,- €

 

AK VÁS  TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A ZAVOLAJTE MI.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor - 0948 311 511

Obec
Košice
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Kuzmányho
Počet izieb
4
Rozloha
101 m2
Poschodie
Vyvýšené prízemie
Stav bytu
Čiastočná rekonštrukcia
Balkón
2 x Lodžia
Materiál
Panel
Stav domu
Zateplený
219.990,- €
Poznámky