Zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Kalša

Obec
Kalša
Rozloha
173 m2
Materiál
Murovaný
Stav domu
Zrekonštruovaný
Rozloha pozemku
1708 m2
170000 €
Predané 25.04.2024

R E Z E R V O V A N É

 

Ing. Štefan GREGOR Vám ponúka možnosť kúpiť si tento zrekonštruovaný  rodinný dom situovaný v strede obce Kalša (vzdialenej 30 minút od Košíc).

 

Rodinný dom je 2 podlažný (s plochou 121 m2), čiastočne podpivničený (20 m2) a pripojená je k nemu aj veranda s gánkom (20 m2) či veľká garáž (34 m2) a ďalší skladovací priestor (19 m2). Celková zastavaná plocha domu (aj vrátane garáže a skladu) je 173 m2.

Postavený je na priestrannom a upravenom pozemku s rozlohou veľkorysých 1708 m2.

 

Ideálny je pre rodiny, ktoré hľadajú svoj nový domov s možnosťou okamžitého nasťahovania, či chatu v blízkosti Košíc, kde by utiekli pre ruchom mesta.

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA:

Prejdite sa po nehnuteľnosti pohodlne aj doma prostredníctvom Vášho mobilu či PC

STAV A DISPOZÍCIA DOMU:

Rodinný dom bol postavený v roku 1947,  obytné podkrovie bolo nadstavené v roku 2004 a v roku 2014 ešte bola v dome realizovaná rekonštrukcia a nová sedlová strecha (krytina z poplastovaného plechu).

Dispozične Vám dom na prízemí s rozlohou 59 m2 ponúkne:  

  • Vstupnú chodbu s veľkou zrkadlovou vstavanou skriňou a šatníkom, kde pohodlne uložíte svoje osobné veci,
  • Kúpeľňu s murovaným sprchovacím kútom
  • Samostatnú toaletu
  • Obývaciu izbu so skvelou atmosférou, ktorú dotvárajú drevený strop s viditeľnými trámami a krb na tuhé palivo
  • Prechodovú kuchyňu s vkusnou rohovou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (elektrická rúra, plynová varná doska, digestor, umývačka riadu, mikrovlnná rúra), priestorom pre stolovanie, dreveným schodiskom na podkrovie a plynovým kotlom zn. Quantum.

Podkrovie s rozlohou 62 m2 disponuje chodbou s posedením a 2 priestrannými spálňami, z ktorých jedna má aj klimatizáciu.

Pred vstupom do domu sa nachádza zastrešená veranda.

V celom dome sú plastové okná, plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou, nová elektroinštalácia, interiérové dvere a plastové vstupné dvere. Vykurovanie je zabezpečované radiátormi a podlahovým kúrením v chodbe, kúpeľni a kuchyni.

 

Dom je napojený na plyn, elektrinu, verejný vodovod a kanalizáciu.

 

POZEMOK:

K domu prislúcha pozemok s rozlohou 1708 m2. Je rovinatý s približnými rozmermi:  šírka 19 metrov a dĺžka takmer 88 metrov. Okrem domu sa na pozemku nachádza aj garáž, sklad, prístrešok pre auto, vŕtaná studňa, upravená záhrada so stromami a oddychová zóna pre Vašu rodinu a priateľov s altánkom a ohniskom na opekanie. Vďaka svojej rozlohe je pozemok vhodný aj na pestovanie, či chov domácich zvierat.

 

LOKALITA:

Rodinný dom sa nachádza v obci Kalša, ktorá je vzdialená 22 km od mesta Košice a Trebišov. Obec poskytuje výbornú občiansku vybavenosť. Nájdete tu obchody (potraviny, rozličný tovar, stavebniny), pohostinstvá, poštu, kultúrny dom, kostoly, materskú a základnú školu (1. až 4. ročník), ihriská (futbalové detské, multifunkčné), autobusovú a železničnú zástavku. Iba 8 km od obce sa nachádza obľúbené rekreačné stredisko Izra, ktorá ponúka možnosť kúpania, turistiky a na svoje  si tu prídu aj rybári či hubári.

 

CENA: 170.000,- €

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU .

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

Obec
Kalša
Rozloha
173 m2
Materiál
Murovaný
Stav domu
Zrekonštruovaný
Rozloha pozemku
1708 m2
170000 €
Predané 25.04.2024
Poznámky