Nádherne rekonštruovaný 2 izbový byt, Komenského ul.

Predané 01.jpg
Galéria bytu
Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Komenského
Počet izieb
2
Rozloha
75 m2
Poschodie
1. (pod bytom je byt)
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
nie
Materiál
Tehla
104 000 €
Predané 03.05.2017

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový tehlový byt na Komenského ulici – Košice, Sever. Priestranný byt je kompletnej, kvalitnej a nákladnej rekonštrukcii. Predáva sa aj so zariadením. Tento byt Vás môže zaujať, ak

 

  • hľadáte byt, do ktorého sa môžete rovno sťahovať
  • chcete bývať v širšom centre mesta,
  • hľadáte naozaj priestranný byt,
  • ak chcete byt, ktorý sa vám prispôsobí,
  • hľadáte byt, kde by ste sa cítili dobre.

 

Základné informácie Dispozičné rozloženie bytu - obývačka, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné wc a chodba. Spálňa je orientovaná na juh do tichého parku. Tehlový byt sa nachádza na 1. poschodí (pod bytom je byt), bez balkóna a bez výťahu. Byt má rozlohou 75 m2, z toho má k dispozícií 7 m2 pivničných priestorov. Byt prešiel kompletnou, kvalitnou a dôkladnou rekonštrukciou. Bol zrekonštruovaný do tehly a menené boli všetky rozvody vody, elektriny a kúrenia v celom byte. Kuchynská linka je na mieru so vstavanými spotrebičmi vrátane umývačky riadu. V kúpeľni nájdete vaňu aj sprchovací kút. Všetky steny sú obložené sadrokartónom a novou omietkou pre naozaj rovné steny. Stropy sú znížené v celom byte s bodovými svetlami a aj lustrami. V byte je dostatok úložného priestoru vďaka dvom veľkým vstavaným skriniam. Byt sa predáva so zariadením ako ho vidíte na fotografiách okrem gaučovej súpravy, televízora a práčky.

 

Jedinečnosť bytu Náš byt na Komenského ulici Vás očarí nie len svojim dizajnom ale aj priestrannosťou. Pri rozlohe 75 m2 poskytuje svojim majiteľom viac priestoru než niektoré 3 izbové byty. Počas rekonštrukcie boli použité kvalitné materiály. To dáva novému majiteľovi vyšší komfort bývania a trvácnosť rekonštrukcie i spotrebičov. Nezanedbateľný je aj fakt, že byt sa predáva so zariadením.

 

Lokalita Bývať na konci Komenského ulici má nesporne veľa výhod. Blízko do centra mesta, blízko obchody, MHD spoje do celého mesta. Za bytom je park na oddych či prechádzky so psíkom. Pohodlné parkovanie hneď pred blokom.  

 

V CENE sú zahrnuté všetky poplatky spojené s vlastníckym prevodom nehnuteľnosti (kolky pri návrhu na vklad na kúpnych zmlúv na kataster, výber listu vlastníctva a kópie katastrálnej mapy), kúpne zmluvy pripravené advokátskou kanceláriou, overenie podpisov - kompletný servis. 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Komenského
Počet izieb
2
Rozloha
75 m2
Poschodie
1. (pod bytom je byt)
Stav bytu
Rekonštruovaný
Balkón
nie
Materiál
Tehla
104 000 €
Predané 03.05.2017
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím