Rekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt so šatníkom

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa
Ulica
Pokroku
Počet izieb
3
Rozloha
65 m2
Poschodie
6. z 7.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
Stav domu
Zateplený
94 000 €
Predané 27.06.2018

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou na ulici Pokroku v mestskej časti Košice – Západ (Terasa). Rozloha bytu je 66 m2 a nachádza sa na 6. poschodí v zateplenej bytovke. Byt je rekonštruovaný a predáva sa zariadený. Stačí sa len nasťahovať. V okolí je množstvo zelene a detské ihriská.

 

Základné informácie o byte: Rozloha bytu je 66 m2, nachádza sa na 6. poschodí zo 7. K bytu patrí loggia a pivnica. Dispozične má byt kuchyňu, obývačkou, dve samostatné izby, kúpeľňu, samostatné wc, šatník a chodbu. Orientácia bytu je východ a západ. Náklady na bývanie sú 165 eur na mesiac pre 3 osoby. Predáva sa zariadený s nábytkom na fotkách.

 

Počas rekonštrukcie boli v byte menené:

  • plastové okná,
  • kuchynská linka,
  • plávajúca podlaha v izbách, dlažba na chodbe,
  • murované jadro s novou sanitou,
  • menené elektrické rozvody v jadre bytu,
  • interiérové dvere s obložkami,
  • vchodové dvere,
  • topánková skrinka v chodbe.

 

Väčšina nábytku v byte bola kúpená tohto roku a ešte je v záruke.

 

Bytový dom je zateplený a boli menené aj stúpačky. Do roka sa bude meniť aj výťah, ktorý bude stáť pred bytom (a nie na medziposchodí). Byt je v osobnom vlastníctve a je ho možné kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru.

 

Lokalita: Byt je situovaný na okraji sídliska. Z okien je pekný výhľad na mesto aj prírodu. V okolí sú parky, detské ihriská, jazdiareň či areál čičky. Dobrá dostupnosť do centra mesta. V blízkosti sú Fresh, trhovisko, Nová nemocnica aj T Systems.

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri a hypotekárne poradenstvo.

 

 

Obec
Košice
Mestská časť
Terasa
Ulica
Pokroku
Počet izieb
3
Rozloha
65 m2
Poschodie
6. z 7.
Stav bytu
Rekonštrukcia
Balkón
Loggia
Stav domu
Zateplený
94 000 €
Predané 27.06.2018
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím