Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Kecerovce

Obec
Kecerovce
Mestská časť
Kecerovské Pekľany
Ulica
Kecerovce 199
Rozloha
123 m2
Stav domu
Pôvodný stav
Rozloha pozemku
4908 m2
45 000 €

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkým 49-árovým pozemkom v obci Kecerovce, ktoré sú vzdialené len 23 km od Košíc.

 

STAV A DISPOZÍCIA DOMU:

Rodinný dom bol postavený v 50-tych rokoch z betónu, kameňa a tehál. Dom má 1 nadzemné podlažie (prízemie), je z časti podpivničený (suterén) a má zastavanú plochu 123 m2. Prízemie pozostáva z čiastočne krytej pavlače, vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, 3 priestranných izieb a komory (so vstupom s pavlače). V suteréne sa nachádza kuchyňa a sklad, v ktorom je umiestnený darling. Strecha je sedlová s krytinou z pálenej škridle. Dom je napojený na obecný vodovod, kanalizáciu a elektrinu. Ako zdroj vykurovania sa využívajú 2 stáložiarne kachle.

Keďže je dom v pôvodnom stave, je možné si ho zrekonštruovať podľa vlastných predstáv.

 

POZEMOK:

K domu prislúcha pozemok s rozlohou 4908 m2. Ten je členitý a svahovitý so šírkou zhruba 29 m (v prednej časti) až 44 m (v zadnej časti). Okrem domu sa na pozemku nachádza aj 25-metrová garáž a 40-metrová maštaľ, ktoré boli dostavané k domu dodatočne.

Vďaka svojej veľkosti a členitosti je pozemok ideálny aj na výstavbu ďalších rodinných domov.

 

LOKALITA:

Rodinný dom sa nachádza v obci Kecerovce v časti Kecerovské Pekľany (smer na Čižatice). Obec Kecerovce je situovaná na východe Košickej kotliny, v doline Olšavy, neďaleko Slanských vrchov. Má rozlohu 1380 ha a žije v nej 3580 obyvateľov, z ktorých tvorí rómske obyvateľstvo asi 90 percent. Dominantou Keceroviec sú rímskokatolícky Kostol sv. Ladislava, kaplnka, neskorogotický kaštieľ a renesančný kaštieľ. V obci sa tiež okrem iného nachádza aj obecný úrad, materská a základná škola, elokované pracovisko košickej Strednej odbornej školy technickej a potraviny. (Zdroj: www.obeckecerovce.sk)

 

CENA: 45.000,- €

V CENE JE ZAHRNUTÉ: príprava zmlúv advokátskou kanceláriou (autorizácia, poistenie zodpovednosti) + overenie podpisov + zrýchlené katastrálne konanie + preplatenie kolkov pri návrhu na vklad + list vlastníctva a kópia katastrálnej mapy.

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU ...

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Certifikovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor

0948 311 511

 

 


 

Obec
Kecerovce
Mestská časť
Kecerovské Pekľany
Ulica
Kecerovce 199
Rozloha
123 m2
Stav domu
Pôvodný stav
Rozloha pozemku
4908 m2
45 000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím