ZUPKOVA ULICA - 2 IZ. BYT

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Zupkova
Počet izieb
2
Rozloha
58 m2
Poschodie
8. z 8.
Stav bytu
Čiastočná rek.
Balkón
Loggia
58000 €
Predané 10.11.2015

Predstavujem Vám nádherný 2 izbový byt na ulici Zupková, v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov (Furča). Tento Vás upúta ak:

 

  • milujete ticho domova,
  • nechcete dupotajúcich susedov nad Vami,
  • hľadáte priestranný byt,
  • dostupnosť do mesta je pre Vás dôležitá,
  • ak Vám záleží na tom kde budete bývať.

 

Základné informácie o byte: je to 2 izbový typ bytu o rozlohe 58 m2 sa nachádza na 8. poschodí v zateplenom bytovom dome s veľkou 4 m2 loggiou s výťahom a pivnicou na Zupkovej ulici. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala novú na mieru vstavanú kuchynskú linku, plávajúcu podlahu v izbách, plastové okná a úpravu jadra, kde bol daný nový obklad a sanita. Loggia je zasklená a má položenú dlažbu. Severná stena bytu je zateplená aj zvnútra. Orientácia bytu je Východ-Sever. Byt má dve samostatné izby, pričom z jednej je výstup na loggiu a priestrannú kuchyňu s rohovou sedacou súpravou. Na chodbe je dostatok priestoru pre vstavanú skriňu a vešiakovú stenu.

 

Jedinečnosť bytu: Príjemný byt, z ktorého máte najkrajší výhľad mesto pri raňajkách. Tento priestranný byt je zo svojou rozlohou 58 m2 najväčší medzi 2 izbovými bytmi. Priestranné izby pôsobia veľkoryso a pritom útulne. Do kuchyne sa Vám zmestí aj jedálensky stôl. Byt pôsobí príjemne a teplo na svojich návštevníkov. Tento byt je to miesto kam sa budete radi vracať pre oddych po práci a radostné chvíle s priateľmi. Takýto byt sa predáva len raz do roka.   

 

Lokalita: Byt sa nachádza v hornej časti Furče. V blízkosti sú obchodné centrá Fresh, pizzeria, telocvičňa, škola, škôlka. Parkovacie miesta pred blokom a výborne MHD spojenie s mestom.  V blízkosti bytu sú MHD zastávky: 17, 55, 71, 72 a RA 7. Aupark je od Vás vzdialený len 4 zastávky, maximálne 10 min jazdy autobusom. To je bližšie než z terasy električkou.  

 

Je to príjemný byt, ktorý Vás osloví od prvej chvíle.

 

V CENE sú zahrnuté všetky poplatky spojené s vlastníckym prevodom nehnuteľnosti (kolky pri návrhu na vklad na kúpnych zmlúv na kataster, výber listu vlastníctva a kópie katastrálne mapy), kúpne zmluvy, overenie podpisov - kompletný servis.

 

Obec
Košice
Mestská časť
Furča
Ulica
Zupkova
Počet izieb
2
Rozloha
58 m2
Poschodie
8. z 8.
Stav bytu
Čiastočná rek.
Balkón
Loggia
58000 €
Predané 10.11.2015
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím