2-izbový byt s balkónom v novostavbe Veža Euphoria

Obec
Košice
Mestská časť
Sídlisko KVP
Ulica
Wuppertálska
Počet izieb
2
Rozloha
51 m2
Poschodie
10
Stav bytu
Holobyt
Balkón
Balkón
Materiál
Tehla
Stav domu
Novostavba
87 000 €
Predané 22.10.2019

„Hľadáte moderné bývanie v novostavbe s jedinečnou architektúrou, praktickou dispozíciou, ktoré je navyše situované v príjemnom prostredí s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou?“


Novostavba VEŽA EUPHORIA, ktorej stavba sa chýli ku koncu, je ta správna voľba pre Vás !

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám na predaj 2-izbový byt v tomto unikátnom projekte, s kúpou ktorého možno zažijete pocit dokonalého šťastia práve Vy.

2-IZBOVÝ BYT č. 1007:
Bude mať rozlohu 43,3 m2 a prislúcha k nemu balkón (4,9 m2) a priestranná pivnica (3,5 m2). Nachádza sa na 10. poschodí v jedenásť poschodovej veži s 3 výťahmi a bezbariérovým vstupom. Vďaka svojej Západnej orientácii je byt slnečný (najmä v poobedňajších hodinách) a poskytuje unikátny výhľad na okolitú prírodu.

MODERNÁ DISPOZÍCIA A STAV, KTORÝ SI UPRAVÍTE PODĽA SEBA:
Dispozične byt pozostáva z priestrannej obývacej izby, ktorá je prepojená s kuchyňou, spálne, samostatnej kúpeľne a toalety, vstupnej chodby a dokonca šatníka. Z obývacej izby je vstup na takmer 5-metrový balkón, ktorý je ako stvorený na podvečerný romantický relax pri západe slnka. Byt sa odovzdáva v stave holobytu so sadrovými omietkami a stropmi, plastovými oknami s izolačným troj-sklom a bezpečnostnými vchodovými dverami. Kúrenie je podlahové a pohodlne si ho nastavíte aj cez mobil.
Vďaka kúpe bytu vo fáze výstavby, získate príležitosť byť jeho prvým vlastníkom a upraviť si ho tak podľa vlastných predstáv.

Ak si stále neviete predstaviť ako by to mohlo u Vás doma vyzerať, pozrite si 360° vizualizáciu, ktorú sme pre Vás v spolupráci s architektom pripravili:
https://www.archviz.sk/Euphoria/euphoria1007.html
https://www.archviz.sk/Euphoria/euphoria1004.html

VYHĽADÁVANÁ LOKALITA:
Veža Euphoria je situovaná v príjemnom prostredí na začiatku Sídliska KVP (na Wuppertálskej ul.), ktorá disponuje výbornou občianskou vybavenosťou, dopravnou dostupnosť či možnosťou realizácie Vašich voľnočasových aktivít v okolitej prírode. Priamo v objekte sa bude nachádzať lekáreň, kvetinárstvo, ale najmä potraviny Fresh plus, do ktorých si v pohode odbehnete aj pri varení v papučiach :). Všetkých motoristov zaiste poteší výborná dopravná dostupnosť do centra mesta, Galérie, Optimi, či pohodlné napojenie na obchvat behom pár minút. Parkovanie v samotnom objekte je zabezpečené vonkajšími či vnútornými parkovacími miestami, ktoré si môžete k bytu dokúpiť. Ak rozmýšľate ekologicky alebo sa aktívne zapájate do týždňa mobility a rozhodnete sa auto ponechať doma, určite Vás poteší aj blízkosť zástavky MHD (s linkami autobusov 19, 36, 55 a RA4), ktorá je vzdialená do 200 metrov.

NÍZKE NÁKLADY:
Režijné náklady sú pri danej nehnuteľnosti odhadované na cca 30 ,- €/mesiac (za ohrev a vykurovanie) + Vaša individuálna spotreba vody a elektriny.

SKVELÁ INVESTÍCIA:
Vďaka nízkym režijným nákladom a koncepcii samotnej novostavby je byt ideálny aj ako investičná nehnuteľnosť za účelom dlhodobého či krátkodobého prenájmu.

CENA za byt č. 1007: 87.000,- €
CENA za parkovacie miesto: od 9.000,- €


Všetko čo ste sa o projekte nedozvedeli tu sa dočítate na stránke www.byty-euphoria.sk


ALTERNATÍVNY BYT:
Ak Vás táto novostavba uchvátila, ale uprednostili by ste väčší byt s terasou, možno pre Vás bude vhodnejší 2-izbový byt č. 305:

http://www.dreamreal.sk/detail-inzeratu/2-izbovy-byt-s-velkou-terasou-v-novostavbe-veza-euphoria/

 

Obec
Košice
Mestská časť
Sídlisko KVP
Ulica
Wuppertálska
Počet izieb
2
Rozloha
51 m2
Poschodie
10
Stav bytu
Holobyt
Balkón
Balkón
Materiál
Tehla
Stav domu
Novostavba
87 000 €
Predané 22.10.2019
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím