Predaj rekreačnej záhrady v Košiciach - IDEÁLNE PRE ODDYCH A ZÁHRADKÁRČENIE

Obec
Košice
Mestská časť
Krásna
20000 €

Máme pre vás výnimočnú príležitosť získať svoj vlastný kúsok prírody v Košiciach - Krásna. Táto 1400 metrov štvorcových veľká záhrada sa nachádza v nádhernom prostredí lesa, blízko rieky Hornád a známej reštaurácie Letná, kde sa pravidelne konajú rôzne akcie.

 

Hlavné výhody tejto záhrady:

  • Prírodná Oáza: Záhrada je obklopená krásnou prírodou a je ideálnym miestom na únik z rušného mesta. Je tu dostatok miesta na relaxáciu, oddych a pikniky.
  • Ovocné Stromy a Záhradkárčenie: Na pozemku sa nachádza dostatok miesta na pestovanie ovocných stromov a záhradkárčenie. Môžete si vyskúšať svoje záhradnícke zručnosti a pestovať čerstvé plody a zeleninu.
  • Rodinné Aktivity: V blízkosti reštaurácie Letná nájdete mnoho atrakcií pre deti a rodinné aktivity. Vaši najmenší budú milovať toto miesto.
  • Súkromie a Pokoj: Záhrada je situovaná na pozemku s dosť strmým terénom, čo zaručuje súkromie a pokoj. Môžete si vytvoriť svoj vlastný únik od ruchu mesta.
  • Investícia do Budúcnosti: Aj keď teraz možno nie je možné stavať na pozemku, tento kúsok prírody môže byť výbornou investíciou do budúcnosti. S rozvojom oblasti môže hodnota nehnuteľnosti rásť.

 

Ak hľadáte miesto na relaxáciu, záhradkárčenie a rodinné aktivity, táto záhrada je pre vás tou správnou voľbou. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky pre viac informácií alebo na zariadenie prehliadky tejto unikátnej nehnuteľnosti.

 

Cena: 20 000 EUR

Obec
Košice
Mestská časť
Krásna
20000 €
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím