2-izb. (až 3+KK) tehlový byt s balkónom na Severe

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Národná trieda
Počet izieb
2
Rozloha
62 m2
Poschodie
3 zo 4
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Balkón
Materiál
Tehla
155000 €
Predané 03.06.2022

P R E D A N É

 

"Hľadáte 2-izbový či 2,5-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite košickej MČ Sever, ktorý by ste si mohli zrekonštruovať podľa vlastných snov a predstáv?"

 

Volám sa Ing. Štefan GREGOR ponúkam Vám  možnosť si kúpiť tento 2-izbový tehlový byt (s potenciálom vytvorenia 2,5-izbového bytu) v pôvodnom stave. Nachádza sa na Mieri – Národná trieda (Košice I – MČ Sever), v lokalite s množstvom zelene, výbornou občianskou vybavenosťou či pešou dostupnosťou do centra mesta.

Ideálny je pre klientov, ktorí si chcú byt upraviť podľa vlastných predstáv a hľadajú priestranný 2-izbový byt v klasickom prevedení so samostatnou kuchyňou. Ale aj pre tých, ktorí uprednostnia modernú (3+KK) dispozíciu obývacej izby s kuchynským kútom a dvoma samostatnými spálňami orientovanými do dvora.


Byt má podlahovú plochu 62 m2 (55 m2 samotný byt a 7 m2 pivnica) a prislúcha k nemu balkón (1,7 m2). Nachádza sa na 3. poschodí v 4 poschodovom tehlovom bytovom dome bez výťahu.  Obývacia izba je orientovaná na severovýchod a ďalšie dve miestnosti na juhozápad do kľudného dvora a parku, vďaka čomu je byt príjemne slnečný počas celého dňa.

 

STAV A DISPOZÁCIA BYTU:

Byt je aktuálne v pôvodnom stave, ktorý si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu podľa preferencií a snov nového majiteľa.

Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby (so samostatným vstupom do všetkých miestností bytu), kuchyne, obývacej izby so vstupom na balkón, kúpeľne, samostatnej toalety a  špajze.

Rozmiestnenie izieb ponúka možnosť zmeny dispozície a vytvorenia 2,5-izbového bytu. Do priestrannej obývacej izby je možné umiestniť kuchynský kút a z pôvodnej kuchyne vytvoriť detskú izbu či pracovňu.

 

Pre inšpiráciu si pozrite aj:

VIZUALIZÁCIU (ako by byt, po takejto rekonštrukcii mohol vyzerať) 

alebo podobný zrekonštruovaný 2,5-IZBOVÝ BYT (ktorý sme pred nedávnom predávali). 

 

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný v MČ Sever poskytujúcej široké spektrum voľno-časových aktivít, množstvo zelene a výbornú občiansku vybavenosť. Nachádza sa medzi 2 obchodnými domami Mier a Beta. Na skok od bytu je viacero obchodov či potravín, trhovisko, pošta, ale aj školy pre všetky vekové kategórie. Materské školy (Park mládeže a Obrancov mieru), základná škola (Tomášiková),  gymnázium (Park Mládeže) a Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie. Do 300 metrov od brány sa nachádzajú zástavky MHD (s linkami autobusov 12, 14, 16, 18, 22, 25, 27, 29, 36, 71, 72, N2 a N5). Pohodlné parkovanie je zabezpečené dostatkom parkovacích miest blízko domu. Milovníci príjemných prechádzok či aktívneho oddychu isto ocenia blízkosť Lezeckej steny Rozlomity, tenisových kurtov, kúpaliska Ryba či rekreačného Areálu Anička.

V Areáli Anička nájdete množstvo atrakcií (nielen pre Vaše deti) - minigolf, mini zoo, detské ihriská (ako preliezky, bludisko, hojdačky, trampolíny, šmykľavky, bicykle… ), ale aj Bistro a Divadlo Anička, kde sú pravidelne organizované rôzne vystúpenia a koncerty.


CENA: 155.000,- €

 

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A ZAVOLAJTE MI.

 

Informácie o nehnuteľnosti Vám poskytne Licencovaný realitný maklér NARKS:

Ing. Štefan Gregor - 0948 311 511

Obec
Košice
Mestská časť
Sever
Ulica
Národná trieda
Počet izieb
2
Rozloha
62 m2
Poschodie
3 zo 4
Stav bytu
Pôvodný stav
Balkón
Balkón
Materiál
Tehla
155000 €
Predané 03.06.2022
Poznámky
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac informácií Súhlasím